Ось чому насправді не варто позичати ліки: про це потрібно знати усім

20 червня 2024, 19:11
Читать новость на русском

Люди, а особливо сусіди, часто позичають одне одному ліки. Адже не завжди є можливість сходити в аптеку, коли підводить здоров'я. Однак, за народними прикметами, цього краще не робити.

Наші предки вважали, що ліки необхідно людям просто віддавати, а не просити потім їх повернути. Чому так, дізнавайтеся на сайті LifeStyle 24

Важливо Красива, але шкідлива квітка: чому незаміжнім дівчатам краще не вирощувати фіалку вдома

Чому заборонено позичати ліки

У народі стверджують, що ліки варто віддавати людям та не вимагати нічого у замін. Якщо вірити повір'ям, то так родина їх більше ніколи не потребуватиме, тобто завжди буде здоровою. Однак не слід давати ліки у неділю та у будь-який день після того, як зійде сонце. У такому разі станеться все навпаки: невдовзі хтось у сім'ї буде погано себе почувати. 

До речі, ліки краще не зберігати на ліжку. Так до людини, яка на ньому спить, скоро прийде хвороба. Таблетки потрібно ховати якомога далі від незнайомих людей, інакше будете довго мати проблеми зі здоров'ям.

Чому не можна позичати ліки / Фото Canva 

Зауважимо! Прострочені ліки слід викидати, аби не притягнути у будинок негативну енергетику. Також їх потрібно завжди забирати з лікарні. 

Які ще речі не можна позичати та чому

  • Вважається, що сіль вбирає у себе енергетику дому. Тому якщо її позичити, можна накликати на людину свої проблеми. 
  • Те саме стосується одягу, посуди й столових наборів. Так до того ж ви зашкодите й своїй родині, адже відлякаєте щастя та удачу. 
  • Хліб також не варто нікому давати у борг, інакше сім'я буде голодувати та жити у скруті. Ще не можна позичати віник, оскільки вважається, що він оберігає будинок від зла та негативної енергетики.