Так, він постав на обкладинці журналу King Kong з Памелою, повністю вдвох оголившись. На запитання Катерини Осадчої в інтерв’ю для "Світське життя" Сергій зазначив, що все пройшло весело.

"Вона – людина дуже добра, хороша. Було дуже легко, весело ", – зазначив Полунін.

Він також розповів про одну з головних ролей у нещодавно презентованій стрічці "Вбивство в Східному експресі". На знімальному майданчику в ролі дипломата Графа Рудольфа Андрені він працював з такими зірками Голлівуду як Кеннет Бран, Пенелопа Крус, Джонні Депп, Мішель Пфайффер та інші.

Чесно кажучи, було страшно у перший момент, в перший день, але потім ти маєш не боятися, ти маєш на цей рівень вийти і не підвести. Але насправді це – мої герої, на яких я рівнявся, коли ріс. Тому спочатку було не по собі і не відчував, що я в своєму тілі. Але було приємно усвідомити і побачити, що вони – дуже хороші люди. Наскільки вони великі актори, настільки вони великі люди,
– розповів про роботу у фільмі Сергій.

Більше того, за словами артиста, він почав дружити із Віллемом Дефо, який виконував у стрічці роль Гергарда Гардмена, – американського детектива.

"Це – та людина, яка мене приємно вразила. І він приїхав на мою репетицію подивитися. Він – такий справжній артист, який голодний, який хоче бачити, який хоче працювати. Із ним була моя перша сцена, коли я сів навпроти нього, позаду були Пенелопа Крус, Мішель Пфайфер. Все, що я міг робити, це – дивитися, як вони це роблять і навчатися. І на свою інтуїцію розраховувати", – зізнався Полунін.