Біллі Айліш

Brit Awards 2021: хто отримав музичну перемогу
12 трав
08:38
У Лондоні роздали статуетки Brit Awards 2021 — головної британської музичної премії. Урочиста церемонія нагородження відбулася ввечері 11 травня. Найкращі артисти Великобританії постали на червоній доріжці та поборолись за престижні статуетки. Хто ж таки отримав перемогу – читайте у матеріалі.
Наче камеру поставили у мене вдома, – Джамала прокоментувала фільм про Біллі Айліш
9 бер
16:24
На стрімінговій платформі Apple+ презентували довгоочікуваний документальний фільм "Біллі Айліш: Світ трохи розмитий". Стрічку вже переглянула співачка Джамала, яка знайшла чимало спільного з юною американкою.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.