До виходу iPhone мало хто здогадувався, що смартфон так витіснить голосові дзвінки та зробить із селфі ціле мистецтво. Однак про усе те, на що вплинув цей телефон, сайт "24" розповість вам далі.
GPS-навігація
Так, до виходу iPhone всі користувались паперовими картами або просто пересувались без них. Зараз це звучить як страхітливий сон, однак в той період люди собі чудово ладнали.
Читайте також: Модне видання вперше випустило номер з обкладинкою, знятою на iPhone
Перший повноцінний GPS-навігатор з’явився не у першому смартфоні, а через 1,5 роки після його виходу, коли iPhone почав підтримувати 3G. Це стало справжнім відкриттям і непомітно влилося у наше повсякденне життя.
Селфі
До виходу першого iPhone мобільні виробники вже придумали вмонтовувати додаткову камеру з боку екрану. Однак використовували її лише для відеодзвінків. З виходом нових "айфонів" люди почали розуміти, що цю камеру можна використовувати не лише для спілкування, але і для селфі.
А після того, як у 2010 році з'явився Instagram, фотографування себе перетворилось у цілу науку, зі своїми канонами та правилами.
Стилус
Пам’ятаєте цей шматок пластику, який постійно губився? Так от Стів Джобс, коли презентував тачскрін iPhone 2G, відмовився від стилуса і заявив, що пальці чудово можуть його замінити.
Пізніше такі гіганти як Blackberry, Nokia та Microsoft публічно засудили Apple та заявили, що без стилуса нікуди. Хто виявився правим – усім відомо.
Автовиправлення слів
Це спонсор усіх найнезручніших фейлів сучасності. iPhone вбив звичайну клавіатуру, однак подарував нам нову корисну функцію. Саме Apple запатентували програмне забезпечення, яке показує нам виправлені слова у повідомленні або продовжує їх за нас.
Читайте також: Як прискорити набір тексту на iPhone: корисний лайфхак
Мобільні додатки
Отак, важко повірити, що якихось 10 років тому такого словосполучення не існувало. З появою смартфонів у світі почали з’являтись величезні компанії, які зараз отримують мільярдні прибутки (Instagram, Uber, Snapchat). Багато існуючих компаній почали випускати мобільні версії своїх сайтів, а виробники ігор – мобільні ігри, а все через якийсь маленький телефон.
Магазин додатків App Store з'явився в 2008 році, коли вийшов iPhone 3G. Зараз у ньому близько 2 мільйонів програм.
Ланцюги повідомлень
Раніше кожне повідомлення треба було відкривати окремо, аби його прочитати і відкривати нове вікно, аби відповісти. Скільки часу витрачалось на пошук потрібного повідомлення.
Все змінилось, коли вийшов iPhone 2G із додатком Message.app. Саме він навів порядок у повідомленням та заклав дизайн усіх майбутніх месенджерів.
Батарея помирає за день
Стара Nokia без підзарядки жила тиждень, а то і півтора. З приходом iPhone, якщо батарея вашого смартфона тримає один день – то це норма і навіть добре.
Багато виробників тоді сміялися над Apple, однак коли в світі почали масово з’являтись телефони на Android, вони зіткнулись зі схожою проблемою.
Вбивство живого спілкування
Раніше люди сиділи в кафе і спілкувались один з одним, а після масово виробництва смартфонів – зі своїми гаджетами. А посилилась криза, коли в закладах почав з'являтись вільний WI-FI.
Читайте також: Як виглядає iPhone 8: фото перших макетів гаджета із заводу
Це один із найбільших мінусів, адже зараз людина не може прожити і години, щоб не оновити соцмережі.
Будьте в курсі останніх новинок у світі смартфонів, але не забувайте спілкуватись із тими, хто поруч!