Вода в пляшках

Людині потрібно пити воду щодня, оптимальна норма – 1,5-2 літри води. Але виробники бутильованої води вирішили заробити на бажанні бути здоровими. І ми часто бачимо рекламу, що однієї пляшки цілком достатньо на цілий день. Так, це правда, але цю воду не обов'язково купувати в магазині. Беріть воду з дому, для цього придбайте собі спеціальну пляшку, якої вистачить на довго.

Читайте також: Як відрізнити хорошу кав'ярню від поганої

Прем'єри в кіно

Мчати в кінотеатр на перші сеанси нового фільму варто лише в одному випадку: ви великий шанувальник фільму і вас можуть вигнати з дому, якщо не побачити фільм в перший день прокату. У всіх інших випадках – зачекайте

Ціна на квитки відчутно знизиться якщо не до вихідних (а кіноновинки зазвичай починають показувати в четвер), то на наступному тижні.

Старий тариф мобільного зв'язку

Консерватори можуть роками не міняти тариф мобільного зв'язку і платити за послуги значно більше. Щоб залучити нових клієнтів, оператори постійно генерують пропозиції з вигідними умовами, з яких можна вибрати те, яке відповідає вашим запитам. При цьому, залишаючись на старому тарифі, ви можете платити, наприклад, за величезний пакет СМС, який вам навряд чи потрібен в 2018 році.

Надлишок їжі

За підрахунками, люди викидають до 20% їжі в смітник, яка встигає зіпсуватись до того, як ви про неї згадаєте. Купуйте наперед лише ті продукти, які не псуються. Наприклад, крупи, спеції тощо. А от овочі, фрукти та молочні продукти краще купувати частіше, але тоді ви точно будете впевнені, що молоко не зіпсується, а овочі не погниють в холодильнику.

Поліетиленові пакети

Коли вам пропонують взяти пакет в магазині – відмовляйтеся. здається, 1-2 гривні ж це не так вже й багато. Але за рік сума буде значно пристойнішою. Купіть одну полотняну сумку для походів в магазин і найближчі кілька років вам не знадобиться тримати вдома "пакет з пакетами".

Одяг меншого розміру і незручне взуття

Якщо ви купуєте одяг не свого розміру і мрієте, що схуднете, – припиніть це робити. У 70% ви просто закинете річ у шафу і більше про неї не згадаєте. Те ж саме стосується взуття – якщо воно не зручне (хай навіть і красиве), ви не будете його носити.

Сувеніри

Різні статуетки, рамки та інші химерні, але непотрібні вироби регулярно потрапляють в топи найгірших подарунків, невдалих дизайнерських рішень та інші антирейтинги. Тож зробіть собі ласку – збережіть бюджет і простір в квартирі від непотребу.

Снеки біля кас

Шоколадки, цукерки, жуйки чекають нас біля кас в магазинах і на автозаправках. Якщо ви приходили, щоб купити хліб і шоколадку, то неважливо, де ви їх взяли, це виправдана покупка за списком. В іншому випадку ви просто піддалися імпульсу і спустили гроші на чергову непотрібну річ.

"Дієтичні" продукти

Якщо ви хочете схуднути, то виробники псевдодієтичної продукції будуть раді на вас заробити. Мюслі, батончики, знежирені йогурти – коштують в рази дорожче за звичайні і при цьому все рівно містять цукор.

Кава з собою

Якщо ви звикли кожен робочий день починати з кави за 20-30 гривень, за рік витратите щонайменше 5 тисяч гривень. Цифра змушує задуматися, чи варто того ця звичка.

Читайте також: Як правильно пити каву