Виконуючи самостійно усі мислимі й немислимі трюки Джекі падав стільки разів, що нині, коли йому уже твердо за 60, мав би виглядати жахливо.

Читайте також: Зірки на тарілці. Як Камерон Діаз досягла досконалого вигляду за допомогою харчування та спорту

"Американські каскадери дуже розумні. Вони постійно думають про безпеку. Якщо їм треба пролетіти в кадрі на машині, вони прораховують усе – швидкість, відстань. А ось ми в Гонконгу рахувати не вміємо. Всі наші дії – це здогадки. Якщо тобі вистачає хоробрості – ти просто робиш те, що задумав і крапка", – сказав Джекі Чан.

Джекі Чан майже не зазирає до спортзалів, а ще жодного разу за свої понад півстоліття не був у дієтолога. Актор – живий приклад того, що до здорового, активного і довгого життя є не лише один шлях, розрекламований модними журналами. Інтуїтивно, методом проб і помилок Джекі виробив власні правила, які й дозволяють десятки років зберігати фантастичну форму.

Отож, актор не пропускає сніданок. Улюблений сніданок Чана – вівсянка та свіжо вичавлений сік. Останнім Джекі Чан не зловживає і правильно робить. Адже саме із соком пов'язаний один із найбільших міфів здорового харчування. Мовляв пийте соки – буде вам щастя. Так от навряд чи.

Якби у рекламах не хвалили сік, в процесі обробки фрукти втрачають значну частину своїх корисних речовин, зокрема, клітковину та антиоксиданти, на які багата, скажімо, шкірка яблук. До соку вона звісно не потрапляє. Натомість, що потрапляє із фруктів у повному обсязі – цукор. За власною калорійністю соки здебільшого зіставні із солодкою газованою водою, яку нікому не спаде на думку зв'язувати зі здоровим способом життя. Врешті, як одним, так і іншим точно не наїсися, тож так чи інакше ці калорії стануть додатковими до вашого денного раціону.


Користь соку

Тому, якщо мрієте схуднути, про соки краще на якийсь час забути. Ми не закликаємо вас відмовлятися від цього продукту, лише не зловживати. А якщо є така змога, краще замінити сік на фрукт. Користі точно отримаєте більше.

Джекі Чан ще в юності відмовився від жирної їжі. І надихнули його знову ж таки не поради лікарів, а власний організм. Дослухавшись до якого актор зрозумів, що почувається не комфортно від надлишку жиру в їжі. Водночас, майстер бойових мистецтв любить м'ясо, тож обирає його не жирні варіанти: телятину і курятину чи індичу.


Актор в юності

А ще Джекі п'є багато кави та не соромиться цього. Чан переконаний, що саме цей напій допомагає йому залишатися у формі.

Чому Джекі Чан не відмовляє собі у задоволенні посмакувати морозивом та піцою – дивіться у програмі.