На червону доріжку події приїхали найвідоміші зірки "Гри престолів", які взяли участь не лише у фінальному сезоні, а й в попередніх. Серед них були такі знаменитості серіалу: Емілія Кларк, Кіт Харінгтон, Роуз Леслі, Софі Тернер, Мейсі Вільямс, Ніколай Костер-Валдау, Пітер Дінклейдж, Чарлз Денс, Джек Глісон, Гвендолін Крісті, Крістофер Хівью та інші.

Читайте також: Перші жертви: в мережі показали моторошний промо-ролик з "Гри престолів"


Зірки на прем'єрі "Гри престолів" / Getty Images

Подію пропустила одна з головних актрис серіалу – Ліна Гіді, яка записала відеоролик в Instagram та поділилась, що захворіла, через що не може бути присутньою на прем’єрі. Як її, так і фанатів ця новина дуже засмутила.

Серед інших гостей кіноподії також на червону доріжку завітали Джордж Мартін – автор серії книг, на основі якого знято серіал, Джо Джонас – наречений Софі Тернер, Аманда Піт – дружина режисера серіалу Девіда Беніоффа, актриса Сара Полсон та інші.


Зірки на прем'єрі "Гри престолів" / Getty Images

Окрім цього, творці "Гри престолів" опублікували серію потішних відеороликів, у яких головні герої серіалу демонструють свої звабливі та яскраві образи і просто веселяться один з одними за лаштунками події.

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбудеться на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, він буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.