60-річному акторові Г’ю Лорі, який відомий також як письменник, комік та музикант, вдалося отримати головну роль у гумористичному серіалі від HBO. Багатоепізодна стрічка отримала назву найпопулярнішої вулиці в Нью-Йорку – "Авеню 5" (Avenue 5).

Цікаво! Золотий глобус 2020: оголошено список номінантів на престижну премію

Перший тизер до серіалу з'явився на ютуб-каналі HBO ще 17 листопада, а перший трейлер творці комедійної стрічки опублікували на відеоресурсі на минулих вихідних, 8 грудня.

Головну роль у серіалі зігав Г'ю Лорі, який найбільш відомий своєю роллю у стрічці "Доктор Хаус". У новому проєкті він перетворився у кавалера ордена Британської імперії.

Як повідомляють творці стрічки, ідея такого серіалу зародилася в італійського режисера та сатирика Армандо Януччі. За сюжетом серіалу "Авеню 5", комік живе у світі, де вже давно настало майбутнє, а космічний простір перетворився з недосяжної далечини на найпопулярніший туристичний напрямок. Чоловік, душа якого потребує пригод, мріє довести іншим свою крутість та відправляється у круїз космічним лайнером. Однак в процесі подорожі космосом він розуміє, що не зовсім готовий до такого турне.

Прем'єра серіалу "Авеню 5" запланована на 19 січня 2020 року.

"Авеню 5": трейлер до серіалу дивитися онлайн

"Авеню 5": тизер українською дивитися онлайн

"Авеню 5": тизер до серіалу дивитися онлайн