27-річна Біллі Лурд продовжила творчу кар'єру матері та бабусі, які назавжди вписали своє ім'я в історію світового кінематографа. Вона прославилася своєю роллю Шанель №3 у комедійному хорорі "Королеви крику".

Читайте також: Ведуча Наталія Холоденко вперше показала обличчя своєї доньки: фото

Різдво назавжди втратило справжню святковість та затишок для молодої акторки, яка 2016 року втратила найдорожчих представників своєї родини. Її зіркова матір Керрі Фішер померла 27 грудня після перельоту із Лондона до Лос-Анджелеса. Її серце зупинилося за 15 хвилин до посадки літака. Акторці, яка зіграла персонажа всесвіту "Зоряних воєн" принцесу Лею, було 60 років.

28 грудня пішла з життя знаменита бабуся Біллі Лурд Деббі Рейнольдс, яка стала відомою у віці 19 років. Її серце не витримало втрати доньки і зупинилося на 84 році життя.

Так, у треті роковини смерті бабусі Біллі Лурд поділилася архівним кадром, який був зроблений ще в дитинстві. На ньому акторки постали усміхнені та життєрадісні.

У день, коли з життя пішла мама молодої акторки, дівчина записала зворушливе відео у ванній кімнаті матері. Біллі Лурд присвятила їй пісню Джона Прайна "Ангел з Монтгомері".

Молода акторка часто ділиться спільними сімейними кадрами на сторінках соціальних мереж, стверджуючи, що її любов до матері та бабусі житиме вічно.