Про це він розповів в інтерв'ю для The Guardian.

Після своїх перших кроків в акторському житті у театральній школі, він підписав контракт на зйомки пілотної версії в багатообіцяючому телевізійному фентезі "Гра престолів", де він мав зіграти роль молодого жителя півночі на ім'я Джон Сноу. Це була його перша роль на екрані.


Джон Сноу в 1 сезоні "Гри престолів"

Ми не знали, чи вийде він, і ми не знали, чи буде серіал хорошим. Але це був HBO, і це було американське телебачення, так що це здавалося великою справою,
– поділився актор.

Пілот "Гри престолів" виявився невдалим: "Вони зробили багато помилок. Він виглядав не так, сприймався не так, в ньому не було нічого особливого". За його словами, Джон Сноу в пілотній серії виглядав зовсім не так, як зараз: він був одягнений у перуку, гладко поголений і з дитячим обличчям. Актор стверджує, що навряд чи хто-небудь бачив цей пілот, і жартує, що творці шоу ДБ Вейс і Девід Беніофф "шантажують" його копією.

Читайте також: Прокинулися зірками: як змінилось життя героїв "Гри престолів" після серіалу

"Кажуть, якщо я коли-небудь їх сильно підведу, вони випустять його на YouTube. Час від часу вони посилають мені скріншот, як загрозу", – розповів про веселощі під час роботи у відомому серіалі.

Про дружбу на знімальному майданчику з Емілією Кларком, з якою у 7 сезоні за сценарієм серіалу зав’язався роман, актор розповів охоче. Хоч вони і рідко до 7 сезону разом потрапляли на знімальний майданчик через обширну географію знімального процесу, однак вони залишаються хорошими друзями.

Але ми були дуже хорошими друзями на той час, коли потрапили в сексуальну сцену. Що дійсно дивно. Зазвичай ти знаєш актора, але ви не найкращі друзі. Головне було намагатися не сміятися. Це було так: окей, якщо ми будемо сміятися, ми ніколи не знімемо цю сцену,
– детальніше розповів про інтимну сцену з Емілією в 7 сезоні Кіт Харінгтон.

Читайте також: Емілія Кларк і Кіт Харрінгтон розповіли про їхню сексуальну сцену у "Грі престолів"

Але сам Кіт радий, що цей сезон буде останнім в серіалі. "Я не хотів би, щоб він тривав ще рік, але якби серіал закінчився в минулому році, то відчувався б не досить довгим. Напевно, найбільш особливий рік був перший. На вулиці нас не впізнавали, ми не знали, що ми робимо, ми відмінно проводили час", – додав кіноактор.

Проте слава робить його похмурим і він скептично ставиться до всього, що вона приносить. Популярність його інколи дратує, а в деякі дні він просто відмовляє людям у фотографіях, тому що починає відчувати себе манекеном.

Про найпотаємніше і чи ненайважливіше актор теж поділився в інтерв’ю – про стосунки з актрисою-нареченою Роуз Леслі, його коханою по серіалу. Актори справді закохалися в реальному житті ще в холодному ісландському селі на зйомках серіалу, але довго не визнавали, що разом.

Читайте також: Кіт Харінгтон і Роуз Леслі з "Гри престолів" офіційно підтвердили заручини

Ми живемо разом, і ми пара. Я твердо вірю, що це її відносини і мої. Тому я просто не кажу про це. Я щиро думаю, що це наше особисте життя,
– зізнався Кіт.

І він вже починає думати про своїх майбутніх дітей і як він буде їх виховувати.

"Хм, вони, сподіваюся, будуть рости в Лондоні і бачити багатокультурне суспільство і, сподіваюся, будуть ходити в державну початкову школу і перші 11 років бачити місто, яке я люблю. Потім відправляться подорожувати по країні й отримають простір і повітря. Це відчуття простору, великого відкритого неба, яке в ті роки може бути корисно для мислення і емоцій", – підсумував серіальний Джон Сноу з "Гри престолів".