Дружина Дональда Трампа рідко йде на контакт зі ЗМІ, однак під час офіційного туру країнами Африки Меланія Трамп дала інтерв'ю каналу ABC.

Читайте також: Як Меланія Трамп ставиться до твітів чоловіка: несподіване зізнання першої леді

Зокрема перша леді США висловила своє ставлення до скандалу, який пов'язаний з Кавано.

Підтримую жінок, їх необхідно чути: не тільки жінок, а й чоловіків. Я дійсно на стороні жінок, але потрібно надавати докази. Ми не можемо просто заявити про насильство, тому що іноді ЗМІ заходять занадто далеко, розповідаючи історії про це. Потрібні вагомі докази, якщо ви звинувачуєте когось,
– заявила Меланія.

Крім того, дружина Дональда Трампа згадала, як була розчарована, коли ряд громадських організацій відмовилися співпрацювати з нею. Конкретні імена Меланія не назвала.

"Сумно спостерігати, як різні фонди і організації відмовляються від співпраці, вибираючи політику, а не допомогу людям. Я не хочу виставляти їх напоказ перед усім світом, але вони знають, що я говорю про них", – додала перша леді США.

Нагадаємо, скандал навколо кандидатури Бретта Кавано на пост Верховного судді США розгорівся після того, як видання The Washington Post опублікувало заяву жінки на ім'я Крістін Блейз Форд.

Вона стверджує, що під час навчання в старшій школі в 1980-і роки Кавано на вечірці намагався зняти з неї одяг і закрив їй рот рукою, коли вона спробувала закричати та в момент інциденту він був п’яним.

24 вересня у США пройшли масові акції протесту проти кандидата до Верховного суду Бретта Кавано, якого кілька жінок звинуватили в сексуальному насильстві. Відомо, що на цю посаду сам президент США Дональд Трамп просував Кавано.