Чутки про ймовірний роман колег по знімальному майданчику американського драматичного серіалу "Ейфорія" не дають спокою шанувальникам у всьому світі ще з літа минулого року. 23-річна американська актриса Зендея та 22-річний австралійський актор Джейкоб Елорді неодноразово поставали разом публічно, проте всі припущення про їхні стосунки актори спростовують.

Читайте таакож: Леді Гага офіційно підтвердила чутки про роман з Майклом Поланскі

У нещодавному інтерв'ю Джейкоб Елорді запевнив прихильників, що між ними з Зендеєю лише теплі дружні відносини, а дівчину він сприйммає швидше як сестру, аніж свою обраницю. Проте остання зустріч знаменитостей, схоже, розставила все на свої місця. Папараці вдалося зафільмувати акторів під час прогулянки вулицями Нью-Йорка.

Для спільного виходу вони обрали зручний буденний одяг. Зендея одягнула чорну атласну сорочку і штани, накинувши довге пальто пісочного кольору. Джейкоб постав у темному худі з принтом, чорних штанах та білих кросівках. Для того, аби зменшити увагу перехожих до своєї персони, актор прихопив кепку та темні окуляри.


Зендея та Джейкоб Елорді на прогулянці в Нью-Йорку / Twitter / @dayasdove

Проте цього разу зовсім не одяг привернув посилену увагу громадськості до знаменитостей. Захват викликала атмосфера прогулянки. Зендея та Джейкоб придбали речі у кількох магазинах, разом пообідали та зробили десятки кумедних кадрів. Судячи з усього, дружба тривала недовго.


Зендея та Джейкоб Елорді на прогулянці в Нью-Йорку / Twitter / @dayasdove


Зендея та Джейкоб Елорді на прогулянці в Нью-Йорку / Twitter / @langfordtiffins


Зендея та Джейкоб Елорді на прогулянці в Нью-Йорку / Twitter / @langfordtiffins