У фільмі йдеться про подружжя Ткаченків – Максима (грає Володимир Зеленський) і Яну (Настя Коротка), які прожили в шлюбі 10 років. Їхні стосунки перетворилися на союз, любов – на повагу, а пристрасть – на обов'язок.

Читайте також: #Ідітьус*аку: Зеленський запустив флешмоб після матюків Барни

Після чого так само спокійно Максим і Яна вирішили розлучитися. На той час перед обома вже відкрилися нові перспективи в особистому житті, кожен з них пробує знайти щастя поза шлюбом з героями їхніх нових романів – Борисом (Євген Кошовий) та Оленою (Надя Дорофеєва).

"Ввечері Макс і Яна зустрічаються вдома і влаштовують перший за 10 років справжній скандал. Заспокоївшись, чоловік і жінка приходять до думки про те, що якби вони не мовчали всі ці 10 років, а висловлювалися одразу, то може все б було по-іншому. В решті решт Макс і Яна домовляються за відведений на примирення місяць допомогти один одному зробити те, що вони завжди хотіли спробувати, але боялися про це навіть подумати: еротичні фантазії, потяг до екстриму і просто дивні бажання", – йдеться у сюжеті стрічки.

Офіційний трейлер "Я, ти, він, вона": дивіться відео

Режисером картини стали сам Володимир Зеленський і голлівудський режисер Девід Додсон.

У фільмі знялися також Ольга Сумська, Стас Боклан, Оля Полякова, Сергій Бабкін і Юрій Ткач.

Цікаво, що саундтрек до фільму написав гурт "Антитіла". Крім того, у фільмі звучатимуть пісні у виконанні гурту "Время и Стекло", Сергія Бабкіна та гурту "Без обмежень".