Екзотична красуня зі східною зовнішністю неодноразово вражала своїми виходами під час шоу Victoria’s Secret чи фотозйомками для інших брендів. Проте нові фото Жасмін Тукс, які вона опублікувала на своїй Instagram-сторінці отримали чи не найбільший зворотній зв'язок від прихильників.

Читайте також: "Ангели" Victoria's Secret знялися в гарячій кампанії: сексуальні фото відомих моделей

Ще б пак! Сексуальна "ангельська" красуня опублікувала доволі відверті фото, над якими чаклував фотограф Adam Franzino. На фото спокуслива американка позує у чорній білизні з красивим орнаментом, яка складалася з закритого бюстгальтера та напівпрозорих трусиків. Ефектності образу моделі додали чорні лакові туфлі-човники на гострих підборах і сонцезахисні окуляри.

Спокуслива Жасмін Тукс вдало підібрала пози для такого фотосету: на одному з фото вона позувала на фоні стіни, спираючись на панель, на другому – поставивши струнку ногу на м'яку частину, а на третьому вона розкуто сіла на диван, широко розставивши ноги. Що цікаво, додатковим атрибутом її зйомки стала склянка з рідиною, що на вигляд нагадувала віскі.