Закриття Ex.ua та FS.to: де тепер онлайн дивитися українцям

18 листопада 2016, 02:17
Читать новость на русском

В інтернеті існує чимало ресурсів, які дозволяють переглядати улюблені фільми та серіали онлайн. Пропонуємо Вам огляд найпопулярніших і найдоступніших сервісів, які могли б стати чудовою альтернативою Ex.ua та Fs.to

Значна частина улюблених багатьма фільмів і серіалів поки є зовсім недоступною легально. Поготів більшість американської продукції озвучують ентузіасти. Відмовлятися від перегляду лише тому, що правовласники не подбали про українського глядача, якось нерозумно, пише "Новое время".

Тому залишається лише сподіватись, що легальні сервіси, які вже сьогодні виглядають багатообіцяючими та пропонують послуги за цілком прийнятними цінами, з часом зможуть задовольнити весь попит на кіно та серіальну продукцію. А поки – маємо те, що маємо.

Megogo

Мабуть, цей онлайн-кінотеатр не поступається за популярностю Ex.ua та FS.to. Зручність полягає в тому, що його можна встановити як додаток на смартфонах, планшетах і телевізорах зі Smart TV.

Легальний контент. І порівняно доступний. Є, наприклад, акція для нових абонентів, що дозволяє за 1 гривню на місяць отримати доступ до каталогу з 7 тисячами фільмів. Бюджетний за теперішніх часів тариф у 69 гривень на місяць дає доступ до преміальної бази фільмів. Є й тарифні плани подорожче з великою кількістю опцій. Крім того, сервіс дозволяє окремо купувати фільми, які стають доступними для перегляду на кілька діб.

До плюсів Megogo можна віднести зручний інтерфейс, розумний пошук, гнучку систему бонусів, низькі тарифи, можливість вибору якості картинки.

З мінусів виокремимо, що деякі розділи є недостатньо заповненими. Скажімо, зайшовши в "Серіали", ви не знайдете там більшість сучасних американських хітів, від яких сходять з розуму всі соцмережі. Зате третьосортної російської продукції там по вінця.

Kinogo

Цей сервіс використовує кілька доменів – наприклад, kinogo.co і kinogo.club. Сайт має виразну структуру та працює в Україні досить швидко. Також тут можна сортувати фільми за національною ознакою: американські, французькі, російські тощо.

Зауважимо, що елементарного блокувальника реклами для браузерів Chrome або Firefox вистачить, аби позбутися настирливих роликів на початку кожного фільму.

Спеціалізація Kinogo – новинки кіно, тому тут деякі фільми з'являються навіть раніше, аніж у кінотеатрах. Щоправда, їхня якість відповідно не тішить. Щодо серіалів, то ситуація з ними є протилежною, однак тут є багато дитячих мультфільмів.

Крім того, на Kinogo можна знайти величезну кількість "трешових" фільмів категорії Б. Для багатьох це безперечно буде плюсом.

Додамо, що на сайті вже попіклувалися щодо можливого блокування.

Seasonvar

Шанувальники сучасних серіалів повинні вподобати цей ресурс, але є одне але – він є російським. Тим не менше, на цьому сайті розміщено більше 8800 серіалів, з яких лише 2500 – російського виробництва.

Відзначимо, що на Seasonvar можна знайти як старі серіали в повному комплекті (всі серії всіх сезонів), так і найсвіжіші. До того ж, нові серії актуальних серіалів додаються досить оперативно. Словом, якщо ви стежите за новинками, то Seasonvar просто зобов'язаний прописатися у ваших закладках.

Важливий нюанс щодо якості картинки – безкоштовно можна переглядати весь контент, але якість картинки тоді буде низькою. HD-якість доступна лише преміум-передплатникам сайту, які отримують контент без реклами. Втім, рекламу можна вирізати завдяки все тим же блокувальникам в браузерах.

Передплата коштує недорого, всього 60 російських рублів на місяць , що дорівнює 24 гривням.

Netflix

На початку 2016 року про прихід в Україну заявив американський сервіс Netflix. Це не тільки один з найбільших у світі онлайн-кінотеатрів. Netlix також створює власні серіали, а деякі з них вже стали культовими: "Картковий будиночок", "Шибайголова".

Багато українських користувачів зраділи приходу Netflix, однак на практиці все виявилося не так радісно, як хотілося б. Сервіс не має української локалізації. Також користування ним коштує набагато дорожче, аніж у конкурентів – від 8 до 12 євро на місяць.

Зате все легально та жодного піратства – для деяких юзерів це найважливіший фактор.

Oll.TV

Ще один платний сайт, але вже український. Ціни тут стартують від 29 гривень на місяць.

Сервіс "заточено" під трансляцію реальних телеканалів, серед яких є досить відомі Fox і Sony. Ну і звичайно, Oll.TV – просто рай для шанувальників футболу. Тут існує цілий розділ, присвячений футбольним трансляціям.

До плюсів сервісу можна віднести доступність на різних платформах – смартфони, Smart TV, медіаплеєри.

Lostfilm

Один з найпопулярніших російських ресурсів, який слід не оминати увагою фанатам серіалів. Саме Lostfilm створює дубляж багатьох актуальних серіалів, і цей варіант дубляжу зазвичай користується неабиякою увагою серед глядачів.

Якщо судити з відгуків на форумах і у соцмережах, багато користувачів вважають, що Lostfilm зробив найкращі варіанти озвучення таких серіалів, як "Гра престолів", "Спартак", "Фарго", "Доктор Хауз". Подивитися свіжу серію улюбленого серіалу в улюбленій озвучці найпростіше саме тут.

Uaonlinefilms

А для шанувальників саме українського дубляжу найкраще підійде ресурс Uaonlinefilms.

Відзначимо, що сайт сильно поступається російськомовним конкурентам за зручністю навігації та в дечому навіть за оперативністю. Вибір фільмів і серіалів не настільки великий, а деякий контент залито на інші ресурси – приміром, на той же fs.to. І тепер, відповідно, не працює.

Google Play Movies

Сервіс Google Music користується неабиякою популярністю в Україні. За 69 гривень можна мати доступ до величезної бази музичних треків різних виконавців. А ось з кіносервісом від Google ситуація є діаметрально протилежною.

Незважаючи на зручність використання, легкість навігації й величезний вибір фільмів, проблеми тут схожі з вищезазначеними – дуже мало контенту російською та українською мовами. І досить високі ціни. Фільм можна взяти в прокат за 20 гривень. А ціни на купівлю фільму назавжди взагалі кусаються – від 200 гривень.

Зате, знову ж таки, ніякого піратства.

Читайте також: Заблокування Ex.ua: що про це треба знати

Нагадаємо, 15 листопада кіберполіція вилучила обладнання, а також провела обшуки в офісних приміщеннях і дата-центрах одного з найвідвідуваніших українських ресурсів FS.to. А наступного дня припинив роботу інший популярний український сайт – EX.ua.

Вже 17 листопада популярний трекер Torrents.Net.UA оголосив, що сайт не працює та протягом певного часу не відновлюватиме своєї роботи.