Тривалий час Кортні Кардашян привертала увагу підписників блогу ефектними оголеними знімками. На одному кадрі вона постала повністю голою, а інтимні місця прикрила правильно обраною позою. Тоді зірка зізналась, що готує до старту новий проект. Однак назву та концепцію Кортні Кардашян залишала у секреті.

Читайте також: У прозорій сукні та звабливому костюмі: Кортні Кардашян прикрасила відомий глянець

Минуло кілька тижнів, як представниця родини Кардашян таки розсекретила деталі свого проекту. В Instagram-дописі запальна Кортні написала назву сайту, який днями відкривається у мережі – Poosh. Контент б'юті-платформи буде складатись і новин про красу, здоровий спосіб життя, мотивацію та успіх. Окрім цього, на сайті будуть розміщені інтерв'ю з американськими зірками.

Для реклами нового проекту Кортні Кардашян використала сексуальні фото, зроблені спеціально для відкриття Poosh. Зокрема, знаменитість показала знімок, на якому постала посеред кімнати тільки в одних трусах. Оголені груди вона грайливо прикрила руками. При цьому Кортні тримала в руках планшет, своєрідно закликаючи прихильників заходити на новий сайт.

Окрім цього, Кортні Кардашян приміряла прозоре нюдове боді з колекції Dior, вартість якого становить понад 600 доларів. Зірка закликала всіх красунь світу любити своє тіло і дбати про нього за її б'юті-порадами.