Як посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі не могла не відвідати засідання Генасамблеї, яке відбулося в Нью-Йорку в головному офісі напередодні, 29 березня. Зібрання було організоване для того, аби закцентувати увагу всесвітньої організації на миротворчих операціях в усьому світі. Варто відзначити, що Анджеліна Джолі є засновником благодійного фонду, який відповідає за добробут країн третього світу.

Читайте також: Після розставання з Джолі Бред Пітт припинив фінансувати їхній благодійний фонд

У своїй промові, яку вона гордо проголосила з-за трибуни, голлівудська акторка заявила, що вона є патріотом своєї країни, США, і бажає їй тільки процвітання, а також заговорила про те, як жінкам приходиться у різних куточках світу.

Жінки по всьому світу займають керівні пости, беруть долю у власні руки, але водночас більшість жертв військових конфліктів, як і раніше, також є жінками. Серед біженців і жертв насильства більшість – це жінки. Ми повинні домогтися того, щоб будь-хто, хто скоює злочини стосовно жінок, без будь-яких винятків постав перед судом і був покараний,
– заявила Анджеліна Джолі.

Для офіційного заходу, на якому зірці довелося виступити з гучною і сильною заявою, вона обрала чорну спідницю-олівець і білу сорочку з невеликим декольте. Поверх класичного образу Анджеліна Джолі накинула бежеве пальто прямого крою від Ryan Roche. Її стриманий образ доповнили туфлі-човники в тон до верхнього одягу, червона сумка та яскрава червона помада.


Анджеліна Джолі на засіданні Генасамблеї ООН / Getty Images


Анджеліна Джолі на засіданні Генасамблеї ООН / Getty Images

Дивитися виступ Анджеліни Джолі на засіданні Генеральної Асамблеї ООН: відео