У світі стартувала прем'єра довгоочікуваного фільму "Джон Уік-3", яка привернула увагу багатьох кіноманів. Днями 52-річна Холлі Беррі та 54-річний Кіану Рівз побували у Нью-Йорку та Китайському театрі в Голлівуді, де презентували стрічку. Однак не тільки спільна поява привернула увагу журналістів, але й досить пікантний образ акторки.

Читайте також: "Джон Уік 3": сюжет і трейлер бойовика з Кіану Рівзом та запальною Холлі Беррі

Перед камерами вона постала у шкіряному комбінезоні з міні-шортами та глибоким декольте. Та не тільки стрункою фігурою епатувала Холлі Беррі, але й новою зачіскою. Голлівудська акторка поголила потилицю та зробила на ній загадковий малюнок. Волосся Холлі Беррі сплела в зачіску, щоб всі могли побачити її новий імідж.


Холлі Беррі змінила імідж / Getty Images

Варто зазначити, що головні зірки кінострічки "Джон Уік-3" обрали для публічного виходу total black. Як і Холлі Беррі, Кіану Рівз надав перевагу чорному вбранню: перед фотографами він постав у класичному костюмі, сірій сорочці та краватці. Скромний красень неохоче позував перед камерами в той час, як його колега насолоджувалась увагою журналістів.


Кіану Рівз та Холлі Беррі на прем'єрі фільму / Getty Images