На своїй сторінці у фейсбуці Анастасія Приходько оприлюднила фотографії із сесійної зали Верховної Ради, на яких можна побачити, як Юрій Корявченков перелічує та роздає квитки своїм колегам на шоу "Вечірній квартал".

Читайте також: Його складно замінити, – Юзик з "95 кварталу" прокоментував відмову Зеленського від проектів

"Якщо робити нічого тобі мій друг, якщо ти від життя свого втомився, тут завжди запалює наш "Вечірній квартал". Юрій Корявченков, ну хіба так можна?", – йдеться в дописі ексартистки, який вона процитувала кількома рядками з головного саундтреку телешоу.


Скріншот з фейсбук-сторінки Анастасії Приходько

Журналіст телевізійного каналу "UATV на русском" Євген Агарков також оприлюднив фото з Корявченковим, які "взяв" в Анастасії Приходько та висловив своє обурення. За його словами, таких квитків була ціла пачка і ціна одного може складати близько 3500 гривень.

"Юзік" роздає квитки в сесійній залі парламенту на "Вечірній квартал". Робота в Раді "кипить". Квитків ціла пачка (на фото не всі), ціна одного іноді варіюється до 3500 гривень. Далі виникає логічне запитання: "Що означає ця роздача? Блат? Хабар? Заохочення? Розплата? За ідеєю, таким питанням, повинні зайнятися антикорупційні органи... Тепер він не "Юзік" ... а Юрік "касир" Корявченков... Колись в стрічці прочитав: "Можна вивести хлопчиків з "95 кварталу", але "95 квартал" з хлопчиків – ніколи", – йдеться в дописі журналіста.


Скріншот з фейсбук-сторінки Євгена Агаркова

Що відомо про Юрія Корявченкова?Комік та актор наразі є заступником голови депутатської фракції партії "Слуга народу", членом Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, а також головою підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства. Під час президентських виборів очолював штаб Володимира Зеленського у Кривому Розі. Зокрема, актор під псевдонімом "Юзік" був адміністративним директором студії "95 квартал" та брав участь в шоу, але у 2019 році покинув команду шоу, коли став депутатом ВР 9 скликання.