Як повідомляє The Daily Mail, модельєр-самородок Раф Сімонс залишає посаду креативного дизайнера бренду Calvin Klein через два роки після приходу. На сайті іноземного видання йдеться про те, що причиною цього могли стати розбіжності у поглядах генерального директора корпорації PVH, яка є материнською компанією для Calvin Klein.

Читайте також: В хустці Burberry замість капелюшка: королева Єлизавета ІІ зачарувала виходом у світ

Під час свого недовготривалого виконання обов’язків Раф Сімонс отримав чимало похвал від знаменитих модельєрів фешн-індустрії, однак генеральний директор PVH Емануель Кіріко повідомив про новий напрямок бренду, який відрізняється від творчого бачення Рафа. На сторінці компанії повідомили про те, що чоловіки змогли розійтись без конфліктів і скандалів.

Спекуляції про звільнення Рафа Сімонса з’явились після того, як генеральний директор компанії PVH звинуватив його у зниженні продажів. Як повідомляється, дизайнер піде зі своєї посади негайно, навіть, якщо їхній контракт із Calvin Klein закінчується через півроку.

Голова компанії PVH Емануель Кіріко оголосив про інші комерційні і маркетингові підходи, наголосивши, що творча епоха Рафа Сімонса закінчується.

Хто такий Раф Сімонс? Раф Сімонс народився у Бельгії, де здобув диплом меблевого дизайнера. З 1991 до 1993 року він працював за спеціальністю, однак згодом він відвідав тиждень моди у Парижі. Вже у 1995 році він заснував власний бренд, до чого Рафа довгий час підштовхувала його знайома, яка працювала у сфері моди. З 2012 по 2015 року він обіймав посаду креативного директора марки Dior. У 2016 він прийшов на той же пост в компанію Calvin Klein.