Євробачення 2020

Євробачення-2020: що відомо про онлайн-концерт
15 трав
14:39
Музичний конкурс Євробачення-2020 цьогоріч відбудеться у незвичному онлайн-режимі і без оголошення переможця. На таке рішення організатори події змушені були піти через пандемію коронавірусу. Тому онлайн-виступ виконавців відбудеться 16 травня о 22 годині за київським часом.
Гурт Go_A переспівав хіт Вєрки Сердючки Dancing Lasha Tumbai: відео
12 трав
14:46
Переможці Національного відбору на Євробачення-2020 готуються до домашнього онлайн-концерту Eurovision Home Concert. Гурт Go_A записав кавер на хіт Вєрки Сердючки Dancing Lasha Tumbai, з яким вона представляла Україну на міжнародному конкурсі 2007 року та виборола друге місце.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.