Днями на сторінці Аніти Луценко з'явились чергові рекомендації фанатам. Зірка вирішила звернути їх увагу на харчування, адже правильно підібрані продукти – основа для гарного вигляду, здоров'я та краси.

Читайте також: Як доглядати за волоссям після зими: 5 основних правил

Фітнес-тренер зізналась, що вживання цукру сприяє старінню шкіри, що додає втомленості вигляду людини. Окрім цього, продукт, який міститься у майже всіх солодощах, сповільнює регенерацію клітин в організмі.

Коли ми їмо багато цукру, це відображається на нашому обличчі (шкірі): зморшки, тьмяність, в'ялість і втрата здорового блиску. Шкіра стає тоншою, втрачає еластичність, з'являється загальний втомлений вигляд. При цьому сповільнюється регенерація клітин шкіри і процес кровообігу – в шкірі активно запускаються процеси старіння на обличчі та на сідницях, звісно ж,
– зазначила Аніта Луценко.

Зірковий тренер закликала своїх прихильників приєднатись до оригінального челенджу – #14днівбезцукру. Аніта Луценко зізналась, що спершу організму складно звикнути до змін у раціоні, тому людина їх переживає нелегко. Але от на наступний тиждень стають помітні перші результати.

Журналісти LifeStyle 24 долучились до челенджу Аніти Луценко та можуть з впевненістю констатувати: окрім покращення здоров'я шкіри, без цукру вдається ще й позбутись зайвих кілограмів.