Як відбілити підошву кросівок в домашніх умовах: перевірені способи

3 вересня 2017, 13:26
Читать новость на русском

Джерело:

ELLE

Білі кросівки зараз на піку популярності. Але якщо ви носите це взуття часто, особливо у великому місті, кросівки неминуче втрачають свій оригінальний вигляд і швидко забруднюються.

Звісно, в першу чергу забруднюється підошва кросівок, якій, на перший погляд, важко повернути попередню білизну. Але ці перевірені способи допоможуть вам в домашніх умовах відбілити підошву без особливих зусиль.

Читайте також: Модний бренд створив кеди за мотивами "Гри престолів": фото

Як відбілити підошву кросівок в домашніх умовах

В першу чергу, що спадає на думку, – це прання в машинці. Більшість сучасних моделей кросівок і кедів дійсно можна сміливо відправляти в машину на делікатне прання, після чого сушити в природних умовах.

Але пам'ятайте, що будь-яке сильне нагрівання, будь то фен або батарея, можуть деформувати підошву. Однак від частого прання кросівки теж досить швидко втратять свій товарний вигляд – тканина затреться, а підошва придбає жовтуватий відтінок.


Кросівки та кеди краще прати вручну, в не в пральній машинці

Канцелярський ластик

Цей процес трудоємкий, але результат вас вразить. Протріть ластиком усю площу підошви. Якщо підошва рифлена – вам знадобиться ще більше часу.

Меламінова губка

Більш ефективно очистити білу підошву на кедах і кросівках вручну допоможе меламінова губка, яку легко знайти в господарському магазині.

Губку потрібно злегка змочити водою і віджати, після чого вона швидко поверне білизну вашому взуттю.

Відбілювач

Відбілювач потрібно розвести у воді в пропорції 1:2. Замочіть у цьому розчині підошву на три години.


Для відбілювання підошви підійде ластик, меламінова губка та відбілювач

Поради для відбілювання підошви кросівок:

- перш ніж приступити до відбілювання, необхідно протерти підошву вологою ганчіркою, трохи змоченою водою. Це дозволить прибрати з поверхні засохлий бруд і підготувати поверхню до роботи;

- для очищення за допомогою зубного порошку, харчової соди або зубної пасти рекомендується брати стару зубну щітку, у якій щетина злегка засохла і загрубіла;

- якщо в хід пішов концентрований розчин відбілювача, взуття в цій суміші потрібно залишити як мінімум на три години;

- перш ніж вибілювати підошву ацетоном або рідиною для зняття лаку, потрібно перевірити дієвість способу на маленькій ділянці – не всі рідини мають однаковий ефект.