Нове фото себе справжньої без макіяжу та жодних прикрас Кейт опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також:Різкий і складний фільм: Ніколь Кідман заборонила дочкам дивитися стрічку з її участю

Кейт Хадсон, яка 2 жовтня втретє стала мамою, не посоромилася розповісти шанувальникам, що набрала 11 кілограмів. За її словами, вона планує позбутися зайвої ваги до весни.

Акторка зазначила, що не припинятиме грудне вигодовування дитини, а задля схуднення буде експериментувати з напрямками фітнес-тренувань та харчуватися корисною їжею.

У нас з дитиною нарешті з'явився режим, тому я насправжки зайнялася своїм здоров'ям. Чому? Тому що хочу якомога довше бути зі своїми дітьми. Найскладніша річ в світі – знайти баланс. Я планую повернутися в свою ідеальну форму. Я відновлюю тренування і харчуюся здоровою їжею. При цьому, мені хочеться зберегти грудне вигодовування, ростити дітей, пам'ятати про свого чоловіка, друзів, і не зійти з розуму,
– заявила Кейт Хадсон.

Хто така Кейт Хадсон?Популярна американська акторка, відома ролями у фільмах "Війна наречених", "Нестерпні леді", "Модна матуся", "Золото дурнів", "Як позбутися хлопця за 10 днів". В 2000 році Кейт Хадсон вперше вийшла заміж за Кріса Робінсона, однак у 2007 році їхній шлюб розпався. Згодом акторка мала стосунки з солістом гурту Muse Меттью Белламі. Від двох чоловіків Кейт Хадсон має синів.