На тілі є 5 точок, на які варто наносити парфуми. Їх ще називають "гарячими". Щоб аромат парфумів був легким і не провокував задухи в офісі/ліфті – наносьте їх саме на ці точки.

Читайте також: 7 міфів про парфуми, які варто забути

Волосся

Щоб продовжити стійкість аромату – наносьте парфуми на волосся. Для цього зберіть волосся в пучок та розпорошіть трохи парфуми. Потім розчеши волосся, щоб розприділити парфуми по всій довжині.

Порада: наность парфуми на вологе волосся, так буде краще зберігатися запах.

Точки за вухами

"Гарячими" на тілі вважаються точки, де шкіра найбільш тонка і вени проходять найближче до її поверхні, ідеально "розігріваючи" і випаровуючи парфуми. Тож, наносячи парфуми, залиште по кілька крапель за вухами.

Обов'язково нанесіть парфуми за вуха та на волосся
Обов'язково нанесіть парфуми за вуха та на волосся

Внутрішня поверхня ліктя

Як і в області за вухами, парфуми на внутрішній поверхні ліктя "звучить" найяскравіше. Досить пари крапель, щоб пахнути улюбленим ароматом весь день. При цьому запах буде не нав'язливим.

Сонячне сплетіння

У цій зоні температура тіла найвища, так що нотки парфумів проявляються найсильніше. Перед використанням духів біля пупка переконайтеся в тому, що у вас немає на них алергії.

Сонячне сплетіння – незвична точка, на яку варто наносити парфуми
Сонячне сплетіння – незвична точка, на яку варто наносити парфуми

Задня частина коліна

На задній частині колін парфуми проявляються дуже сильно, адже ви весь час перебуваєте у русі і таким чином розігріваєте шкіру.

Особливість цієї зони в тому, що потоки повітря рухаються знизу вгору. Тобто, ви не будете чути свій парфуми, а от оточуючі уловлять тонкий шлейф аромату.