На тілі є 5 точок, на які варто наносити парфуми. Їх ще називають "гарячими". Щоб аромат парфумів був легким і не провокував задухи в офісі/ліфті – наносьте їх саме на ці точки.

Читайте також: 7 міфів про парфуми, які варто забути

Волосся

Щоб продовжити стійкість аромату – наносьте парфуми на волосся. Для цього зберіть волосся в пучок та розпорошіть трохи парфуми. Потім розчеши волосся, щоб розприділити парфуми по всій довжині.

Порада: наность парфуми на вологе волосся, так буде краще зберігатися запах.

Точки за вухами

"Гарячими" на тілі вважаються точки, де шкіра найбільш тонка і вени проходять найближче до її поверхні, ідеально "розігріваючи" і випаровуючи парфуми. Тож, наносячи парфуми, залиште по кілька крапель за вухами.


Обов'язково нанесіть парфуми за вуха та на волосся

Внутрішня поверхня ліктя

Як і в області за вухами, парфуми на внутрішній поверхні ліктя "звучить" найяскравіше. Досить пари крапель, щоб пахнути улюбленим ароматом весь день. При цьому запах буде не нав'язливим.

Сонячне сплетіння

У цій зоні температура тіла найвища, так що нотки парфумів проявляються найсильніше. Перед використанням духів біля пупка переконайтеся в тому, що у вас немає на них алергії.


Сонячне сплетіння – незвична точка, на яку варто наносити парфуми

Задня частина коліна

На задній частині колін парфуми проявляються дуже сильно, адже ви весь час перебуваєте у русі і таким чином розігріваєте шкіру.

Особливість цієї зони в тому, що потоки повітря рухаються знизу вгору. Тобто, ви не будете чути свій парфуми, а от оточуючі уловлять тонкий шлейф аромату.