Адже наскільки правильні продукти ви принесете додому – настільки хорошим буде результат, передає Women's health.

Не ходи голодним

Усі знають, що ходити за продуктами голодним не можна. Однак деколи це все ж трапляється. Ваш голод може повністю взяти контроль над мозком і ви купите вдвічі більше, ніж планували. До того ж, в більшості випадків зовсім не корисну їжу.

Складай список обов'язкових продуктів

Визначтесь, що обов’язково має бути у вашому холодильнику. Це має бути ваша конституція на період схуднення. Перед походом в супермаркет лише обновіть список. Наприклад, що закінчилось та чого бракує. Це найзручніший та найлегший спосіб тримати своє харчування в нормі.

Складай стратегію

Йти в магазин продуктів без цілі – це як підготувати презентацію для роботи чи навчання, абсолютно не розбираючись в темі. Ваш список продуктів – це ваша стратегія. Аби полегшити цей процес, можна орієнтовно скласти меню на тиждень та відповідно до нього скласти список покупок.

Вибирай правильні продукти

Запаковані продукти можуть бути підступнішими, ніж ви собі думаєте. Наприклад, краще купити цілі гриби та овочі, ніж нарізані та фасовані. Так, це зручно, але часто непомітно ви можете купити зовсім не те, чого очікували. Наприклад, не надто свіжі овочі, м’ясо та фрукти. Старайтесь привчити себе обирати усе це на дотик та запах.

Читайте також: Що стається з вашим тілом, коли ви їсте цукор: цікаві факти

Щодо готової їжі – це взагалі табу. Забудьте про готові салати, м'ясо та інше. Ви не знаєте, що поклали туди під час готування, тож і контролювати свій раціон теж не зможете на всі 100%.

Вибирай правильні магазини

Ніхто не забороняє купувати усі продукти в кіоску біля будинку. Однак набагато зручніше вибиратись у великі перевірені супермаркети, де немовірний вибір продуктів. Особливо звертайте увагу на магазини, де величезний асортимент свіжих фруктів, овочів та власний м’ясний відділ.