Австралійська фітнес-тренерка Меделін Джорджетта дала згоду на публікацію в журналі Women’s Health and Fitness фото, на кому видно целюліт. Адже модель і тренерка переконана, що його не потрібно соромитись.

Читайте також: Фітнес-модель показала, як нас обманюють у мережі

Проте, коли вона вперше побачила цей знімок то жахнулась і відмовилась публікувати в мережі.

"Спершу, коли моя сестра зробила це моє фото, я побачила його і сказала: "Фуу, бридота, видали, видали". Я забула його видалити і зберігала на своєму комп'ютері протягом декількох місяців. Ніколи не думала, що коли-небудь поділюся оригінальною фотографією. Тепер, коли я бачу це в друкованому виданні, я надзвичайно пишаюся та щаслива, що прийняла рішення про публікацію саме цієї фотографії. Без ретуші, без пози з випнутою попою, лише я, гігантський кокос і моя дурнувата усмішка", – повідомила Меделін.

Читайте також: Блогер розкрила секрет струнких ніг в Instagram

Меделін Джорджетта вкотре наголосила, що не потрібно сліпо вірити усім публікаціям в Instagram. Адже, зазвичай, для соцмереж обирають найкращі фото – правильний ракурс, позу, фільтри та освітлення.

"Не дозволяйте чиємусь бездоганному селфі порушити вашу впевненість у собі – більшість людей насправді не виглядають так, як у своїх Instagram", – додала вона.