Існують певні хитрощі, як правильно поливати малину в серпні
Усі звикли збирати малину в літній сезон. Після того, як вона віддала урожай, всі забувають про неї. Але це неправильно.
Якщо ви хочете, аби малина давала плоди й наступного року, то не можна забувати про полив. Після процесу плодоношення, кущі хочуть пити. Як правильно поливати малину – розкаже 24 Канал.
Стало відомо Як врятувати помідори та огірки від спеки: секрет досвідчених городників
Як поливати малину: корисні поради
У серпні й на початку вересня малині треба мати достатньо сил, аби сформувати квіткові бруньки на наступний рік. Також важливо встигнути збагатитися корисними речовинами для зими. Не забувайте про полив: бо від нього залежить, чи буде та в якій кількості урожай наступного року.
- Полив кущів малини має бути правильним. Якщо тривалий час тримається спека, то даємо малині пити 1 раз на 3 дні. Якщо періодично падають дощі, тоді 1 раз на тиждень.
Наливаємо воду в землю так, щоб 30-40 сантиметрів землі стали вологими. Найкраще робити крапельний полив, якщо немає змоги, тоді шлангом. Будьте обережними, щоб не залити саджанці. Бо від цього вони можуть почати гнити.
Полив шлангом / Фото 123RF Stocks Photos
Для гарного урожаю наступного року є певні хитрощі. Коли з'являються плоди, треба підгодувати кущі попелом, оскільки в ньому багато користі. Так, малина буде більшою та смачнішою.
- Фахівці рекомендують не поливати землю під кущами малини, коли починаються заморозки або в дощ.