Інтерв’ю із 32-річною Ембер Хьорд з’явилось на сайті іноземного видання The Washington Post. У відвертій розмові голлівудська актриса зізналась про дивну, на її погляд, реакцію громадськості на зізнання про насилля і розлучення із Джонні Деппом.

Читайте також: Ембер Хьорд розповіла про психічні розлади після розлучення з Джонні Деппом

Ембер зізналась, що їй пророкували закінчення кар’єри та злість суспільства на її зізнання про домашнє насильство.

Щотижня мені доводилось змінювати номер телефону, тому що мені погрожували. Протягом декількох тижнів я не виходила з квартири. Мене переслідували фотографи на мотоциклах і автомобілях. І ще я бачила дрони над дахом свого будинку. Всі друзі та експерти говорили мені, що я більше ніколи не зможу працювати акторкою, – зізналася Ембер Хьорд.

Також вона додала, що фільм, у якому вона знімалась, почав шукати іншу актрису, а бренд, із яким вона підписала контракт про співпрацю, одразу розірвав його. Ембер сказала, що хвилювалась про збереження ролі у фільмі "Аквамен", однак із грою у цій кінострічці все склалося так, як вона хотіла.

Нагадаємо, Ембер Хьорд і Джонні Депп прожили в офіційному шлюбі з 2015 по 2017 рік. Причиною розлучення стала заява акторки про домашнє насильство. Після судової тяганини актриса змогла відсудити в екс-чоловіка великі відступні (сім мільйонів доларів), які вона обіцяла віддати на благодійність. Після того Джонні Депп дав інтерв’ю британському журналі GQ, у якому розповів, що ніколи не робив наругу над своєю екс-дружиною і в майбутньому не має наміру пов’язувати своє життя із будь-якою іншою жінкою.