Про це він заявив New York Post.

Він уже утратив роботу та репутацію, але найтяжчим ударом для Гарві стала втрата сім'ї.

"Я повністю розчавлений. Я втратив мою дружину і дітей, яких люблю понад усе", – зазначив Вайнштейн, від котрого на днях пішла дружина Джорджина Чепмен.

Читайте також: Ліндсей Лохан заступилась за Вайнштейна та заперечує чутки про його домагання

"Я повністю підтримую її рішення. Я не стояв на Джорджининому шляху, коли ми обговорювали розлучення, я наполіг, щоби вона вчинила так, як було в неї на серці", – додав він.


Гарві Вайнштейн і вагітна Джорджина Чепмен

Вайнштейн кається та стверджує, що так справді буде краще для їхніх із Чепмен дітей, а ще для її бренду Marchesa і її працівників, які можуть постраждати від скандалу.

Я не хочу, щоби мої діти постраждали більше, ніж уже постраждали. Я щиро кохаю Джорджину і сподіваюся, що одного дня ми зможемо помиритися, хоча зараз я не уявляю, чи це взагалі можливо,
– поділився скандальний продюсер.

У виданні The Daily Mail журналісти також дізналися, що в одному з реабілітаційних закладів "The Meadows" у Аризоні Гарві Вайнштейна лікуватимуть від секс-залежності. Місячна програма такого лікування коштуватиме 40 тисяч доларів.

Також в деяких ЗМІ стали з'являтися повідомлення, що через скандал Вайнштейн зараз перебуває на межі самогубства. Вчора він приїхав до своєї дочки Ремі і став говорити, що хоче накласти на себе руки. Дочка продюсера відразу зателефонувала в службу 911 і повідомила, що її батько думає про суїцид. Уже ввечері Харві на приватному літаку вирушив на лікування до Арізони.