Ксенії Мішиній подобається перевтілюватися у негативних персонажів. Акторка знялася у серіалі "Ти тільки мій", прем'єра якого відбудеться 22 лютого на телеканалі "Україна". Перед показом стрічки зірка розповіла про кар'єру, сина та його батька в новому інтерв'ю.

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла про хобі сина: зворушливе фото

Нова роль Ксенії є дуже цікавою та незвичною. Вона грає дівчину, яка провела в колонії останні 12 років і нарешті вийшла на волю.

У мене така мстива місія – розплачуватися з усіма своїми ворогами, тими людьми, які посадили мене до в'язниці. І я намагаюся повернути своє минуле. Взагалі, звичайно, наш кінематограф бачить мене більше в антигероях. Але я люблю негативні ролі, бо, по-перше, я їх граю, а по-друге – в таких персонажах поле діяльності неймовірне,
– розповіла Ксенія.

Ксенія зазначила, що не згадує про батька свого сина тому, що вважає, що вони розійшлися, бо так треба було. Також вона додала, що він не спілкується з Платоном. За словами знаменитості, вона ніколи не змогла б пробачити чоловікові брехні та насильства.

Якщо ти довго живеш з чоловіком, якщо у вас сильний фізичний і душевний зв'язок – відчувається кожен момент. Жіноча інтуїція дуже тонка. Також фізичне насильство – в моєму житті було, і я цього ніколи не прийму,
– зізналася Мішина.

Щодо сина зірка зізналася, що не знає, як виховувати чоловіків, тому просто дарує йому любов.

Вважаю, що жінка може подарувати синові тільки турботу і любов, навчити якимось тонкощам душі,
– поділилася Ксенія.