Днями Паркер опублікувала в соцмережі слова підтримки Кім.

"Дорога Кім, я посилаю тобі і твоїм близьким мою любов і співчуття в зв'язку зі смертю твого улюбленого брата", – написала Паркер в соцмережі.

Читайте також: Ніколи не дружили: Кім Кетролл здивувала заявою про стосунки з зірками серіалу "Секс і місто"

Однак згодом, Кім відписала всім в мережі Instagram і найперше подякувала шанувальникам та всім колегам з серіалу "Секс і місто" за підтримку і любов. Але для Паркер актриса вирішила зробити окремий пост, де дала відповідь, який, можливо, Сара Джессіка не розраховувала отримати.

Я не потребую твоєї любові або підтримки в цей трагічний час... Моя мама сьогодні запитала: "Коли ця лицемірка залишить тебе в спокої?" Твої постійні нагадування про себе – хворобливе нагадування про те, якою жорстокою ти була і продовжуєш залишатися. Дозволь мені пояснити, якщо до сих пір не зрозуміло. Ти не моя сім'я. Ти не мій друг. Я пишу це, щоб сказати в останній раз. Припини використовувати нашу трагедію для відновлення власного іміджу милої дівчини,
– різко написала Кім в Instagram.

До слова, перші чутки про конфлікт між екс-колегами виник тоді, коли Кім відмовилася зніматися в "Секс у великому місті 3", через що шанувальники проекту виступили з обуренням. Однак актриса заявила, що в цьому цькуванні винні члени команди "Сексу у великому місті", в тому числі Сара Джессіка Паркер, якій "слід бути добрішою".