Про це він розповів у коментарі відомому журналісту Дмитру Гордону.

За його словами, сталося це ще на початку україно-російської війни на Донбасі у 2014 році.

Читайте також: У Росії політики закликають до нової війни з Україною, – російський актор

"І коли ти щоранку чуєш зведення, скільки загинуло наших... Наташа (Сумська – "24") моя взагалі кожен раз плаче, а тоді мені подзвонила: "Уявляєш, сім осіб загинули!" А я читаю сцену – у фільмі я отаман, стоять козаки з шашками, величезний стіл, баби-козачки... І я повинен, звертаючись до всіх їм, говорити: "Ось, матері, пишаєтеся своїми синами! Настане лиха година – зуміють вони батьківщину відстояти , тому що вони – герої!" Ну не дослівно, але приблизно це треба було сказати, а у мене в горлі – "комяра", – підкреслює артист.

Водночас він зазначає, що уся масовка була українцями з села, де проходили зйомки.

Загалом, почалася репетиція, вимовляю я цей спіч, до матерів звернений, а в кінці як гукну: "Слава Україні!" І вся масовка грянула: "Героям слава!" Аж собаки загавкали в сусідньому селі. І раптом російський продюсер і режисер киває мені пальчиком: мовляв, не роби так. Я через стіл кажу: "А що це Ви мені махаєте? Не треба!" Я підійшов до нього: "Я – на своїй землі. І я сам тут буду вирішувати, що мені треба, а що не треба. І пальчиком мені не кивайте,
– додає Хостікоєв.

У підсумку, як переконує актор, режисер йому у вічі не сказав, що його знято з ролі та таке твердження є перебільшенням, однак отаман, якого він грав, у наступній серії "поїхав в іншу станицю" і більше його не показували".