Незважаючи на щасливий 10-річний шлюб з гравцем в американський футбол Томом Бреді та виховання двох спільних дітей, колись зірка мала палкі стосунки з головним ловеласом Голлівуду Леонардо Ді Капріо.

Читайте також: Модель Victoria's Secret знялася для Vogue без макіяжу та зачіски: фото

В інтерв’ю для видання модель зізналась, що завершити 5-річний роман з актором їй було неймовірно важко.

Переставши відволікати себе сигаретами, алкоголем і купою роботи, я все більше стала розуміти ті речі, на які раніше воліла не звертати уваги. Чи була я самотня в цьому серйозному самоаналізі? В результаті відповідь, на жаль, була ствердною,
– поділилась думками модель.


Жизель Бюндхен і Леонардо Ді Капріо, 2005 рік / Getty Images

Жизель наприкінці 2018 року також випустила свої мемуари під назвою "Уроки: мій шлях до осмисленого життя" (Lessons: My Path to a Meaningful Life), де також згадала про роман з голлівудським красенем.

"Я курила сигарети, випивала пляшку вина, три мокка-фрапучіно кожен день. І одного разу все кинула. Подумала, що якщо щось заподіює мені біль, він повинен піти з мого життя. Кожна людина, що зустрічається на нашому життєвому шляху, – наш учитель. Він приходить до нас, щоб ми зрозуміли щось про себе. Я думаю, він (Леонардо Ді Капріо, – 24 канал) був ним", – зізналась Бюндхен.