Про це зірка зізналась у розмові з Катериною Осадчою, передає ТСН.

Регіна Тодоренко розповіла, що не планувала свою вагітність. Однак телеведуча щаслива, що чекає на появу первістка та заявила, що мріяла про дитину.

Читайте також: Наречений Регіни Тодоренко важко поранився

Ні, я нічого не планувала, мені просто дуже хотілося діточок. Здається, що вже такий вік, коли можна,
– з гумором розповіла Регіна Тодоренко.

Через вагітність зірка вирішила зіграти весілля з російським співаком Владом Топаловим у 2019 році. Деталей Регіна Тодоренко наразі не розголошує, однак зізнається, що організує чималу вечірку з нагоди заміжжя.

"Я чекаю коли все здійсниться і в наступному році вліплю веселу таку, гарну вечірку з величезною родиною, знайомими, родичами. Просто хочеться, щоб усі ці турботи і клопоти були приємними. Наразі ж маю трішки інші турботи", – додала Регіна.

В інтерв'ю Катя Осадча вирішила розпитати зірку, як вона ставить до наркозалежності її нареченого Влада Топалова. Про свої проблеми артист неодноразово розповідав журналістам, заявляючи, що вживав наркотики впродовж 4 років, після чого в нього ледь не відмовили нирки.

"Насправді ми про це не багато розмовляли. Він дійсно перегорнув цю сторінку і добре, що я його знаю ось таким, яким я його знаю. Тому що іншим я його не бачила, не відчувала. Зараз він для мене дуже гарний молодий чоловік, з яким я почуваюся настільки комфортно, як не почувалась з жодним чоловіком. Ось це для мене важливо зараз. А те, що було, слава Богу, воно минуло і мене не стосується. Це дуже круто, я бачу, що людина готова йти далі. Мені іноді здається, що він взув чоботи-скороходи і готовий бігти, мчати, щоб робити для мене все", – зізналась Регіна Тодоренко.

Нагадаємо, що наприкінці липня стало відомо, що Регіна Тодоренко вагітна первістком. Батьком її дитини є російський співак Влад Топалов, який одразу заручився з артисткою. Раніше телеведуча приховувала очікування первістка, а згодом, коли фігура Регіни дуже змінилась, зірка почала носити об'ємні сукні та кофти.