Анджеліна Джолі заявила одному з прийомних дітей, 15-річному Паксу, те, що Бред Пітт був проти його всиновлення. Про це повідомляє видання US Weekly з посиланням на власні анонімні джерела.

Читайте також: Анджеліна Джолі пристала на всі умови Бреда Пітта: з'явились деталі зіркового перемир'я

Відомо, що Пакс був усиновлений у 2007 році у В'єтнамі. Як йдеться у джерелі, Бред розлютився, коли Джолі хотіла зробити трирічного хлопчика членом їхньої сім'ї. Анонім зазначає, що Пітту ця ідея не сподобалася, адже це був "непростий період" у подружжя (рік до того у них народилася дочка Шайло) і хлопчик не розмовляв англійською мовою.

Джерело з оточення пари наголосило, що ці слова, які сказала акторка, негативно вплинули на відносини Бреда і Пакса.


Анджеліна Джолі і син Пакс / Getty Images

Нагадаємо, зіркове подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вирішили розлучитись ще в 2016 році. Близько двох років пара вирішує судові питання, зокрема, подружжя ділить опіку над 6 дітьми – 16-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річною Шайло і 9-річними близнюками Вів'єн і Ноксом. Старший син Меддокс уже раніше заявив, що хоче жити з батьком. Згодом Джолі зобов'язана дозволити Пітту бачитися з нащадками через день. Крім того Бред побоюється, що від цієї боротьби діти можуть отримати психологічну травму.