На початку літа Кім Кардашян зняла відверте відео, на якому детально показує, як їй вдається приховувати псоріаз. Після цього вона неодноразово розповідала про деталі захворювання і як бореться з ним щодня. Останнє есе Кім Кардашян на тему псоріазу було на сайті її старшої сестри Кортні.

Читайте також: Кім Кардашян заявила, що може мати дві невиліковні хвороби

У тексті Insta-діва розповіла про момент, коли вона дізналася, що має захворювання шкіри, а також, які наслідки несе за собою діагноз.

Я – єдина дитина в сім'ї, якій мама передала цю хворобу в спадок. Мені було 25 років, коли в мене вперше стався спалах псоріазу. Тоді у мене була звичайна застуда, яка спровокувала появу цього автоімунного захворювання. Тоді плями щедро вкрили мої живіт і ноги,
– зізналася Кім, як у її житті з'явився псоріаз.

За словами зірки шоу "Сімейство Кадрашян", вона одразу ж звернулася до спеціаліста. На щастя, дерматолог жив по сусідству, тому їй не довелося довго чекати на прийом. Йому вдалося перервати розвиток хвороби, але через 5 років вона знову повернулася.


Скріншот з Insta-Stories Кім Кардашян, зірка демонструє прояви псоріазу

Кім Кардашян заявила, що не одразу зрозуміла, що у її житті знову з’явився псоріаз, тому що тоді на ній була сукня з блискітками, яка, на її думку, могла викликати свербіж.

Тоді я подумала, що це просто реакція моєї шкіри на тканину, з якої було зроблено плаття. Однак це виявилося не так. Мама побачила плями на моєму тілі і сказала, що це точно псоріаз. Тоді й почалося моє життя з цією хворобою,
– пригадала 38-річна зірка.

Також вона відверто зізналася, що на початках дуже соромилася своєї хвороби і намагалася приховувати її. Проте в якийсь момент зрозуміла, що неможливо і немає сенсу замовчувати про те, що є у її житті кожного дня. Тим паче, за словами Кім Кардашян, з початку 2019 року хвороба загострилася. "На початку цього року все стало ще гірше. Плями покрили моє обличчя і більшу частину тіла. Однак після стількох років я дійсно навчилася з цим жити", – заявила бізнесвумен.