Як відомо, нещодавно Оля Полякова вперше переглянула випуск шоу "Холостяк-9". Артистка була вражена від побаченого та назвала проект огидним. Крім цього, вона заявила, що шоу принижує гідність жінок.

Читайте також: "Холостяк 9 сезон": що відомо про учасниць романтичного шоу

На таку гостру заяву відреагувала одна з учасниць "Холостяка" Наталі. У коментарі "КП в Україні" дівчина пояснила, що Оля Полякова може мати будь-яку думку, однак з нею красуня не погоджується. Шоу, за словами екс-учасниці, потрібне українському телебаченню та й самим дівчатам, адже на проекті Наталі зрозуміла, яку саме помилку допускала у спілкуванні з чоловіками.

"Оля Полякова – зірка і потрібно прислухатися до її думки. Але, з одного боку, вона не права. Я вважаю, що ображати чоловіка – це неправильно. Оля має право на свою думку. Я рада, що брала участь у проекті "Холостяк". Добре, що отримала подібний досвід в шоу, а не в реальному житті. Адже я ж весь час виявляла ініціативу до чоловіка. Завдяки проекту зрозуміла, що так чинити не варто. Проекту "Холостяк" потрібно бути! Вважаю, що на камеру можна побудувати відносини", – запевнила Наталі.

Окрім цього, дівчину обурило, як Оля Полякова розповіла про телеведучого Нікіту Добриніна. За її словами, це один з найкращих чоловіків в Україні, за якого вона хотіла боротись.

"Я не згодна з її думкою, що головний герой – це "якийсь чоловічок". А щодо того, що проект принижує жінок... По-перше, на кастинги приходять десятки тисяч дівчат. Якщо вони настільки принижені, навіщо тоді приходять на ці кастинги? Наприклад, я вірила, що канал "СТБ" обрав за мене альфа-самця, найкращого чоловіка цієї країни, за якого буду боротися. Оля Полякова – щаслива дружина і мама. Тому їй здається, що проект принижує жінок, але я так не думаю", – додала Наталі.

Дивіться відео готрої заяви Олі Полякової: