Як повідомляє видання People, з материнством Кім пережила не одні труднощі зі своїм чоловіком. Наразі пара виховує трьох дітей: 5-річну Норт, 2-річного Сейнта і 8-місячну Чикаго, яку народила сурогатна матір.

Читайте також: Підбори та яскравий макіяж: як виглядала Кім Кардашян у школі

"Троє дітей – це божевілля. Я пам'ятаю, що Норт було дуже важко, коли народився Сейнт, але я намагалася робити все, щоб вона почувалася особливою. А тепер, після появи Чикаго, я працюю ще старанніше над тим, щоб Норт і Сейнт не відчували браку уваги, відчували, що їх люблять, і знали, що ніхто не займе їхнє місце", – розповіла Кім.

Однак знаменитість зізналася, що з народженням третьої дитини, вона просто забула про чоловіка, що призвело до періодичних ревнощів Каньє до дітей.

Коли у вас троє дітей, в будинку починається безумство. Я була роздратованою, оскільки хотіла, щоб він розумів, що я втомилася. А він немов змагався з дітьми за мою увагу,
– наголосила зірка.

Читайте також: Репер Каньє Вест змінив ім’я

"Я думаю, багато чоловіків почуваються забутими, коли з'являються діти і вся увага перемикається на них. Я хочу дати Каньє любов і увагу, які йому так потрібні. Коли у вас стільки дітей, дуже важливо, щоб стосунки з чоловіком залишалися в пріоритеті", – додала Кім Кардашян.