Про це повідомляє британський таблоїд The Sun із посиланням на інсайдерів. Причиною для хвилювання зіркових батьків став інцидент під час Каннського кінофестивалю. У ресторані французького готелю Бруклін та Хана публічно з'ясовували стосунки, в запалі модель накинулась на фотографа з кулаками, а всі ЗМІ рясніли резонансною новиною.

Читайте також: Далеко не ідеальний роман: Бруклін Бекхем та Хана Кросс побились у Каннах

Девід тісно пов'язаний з Брукліном, і вони з Вікторією дуже переживають через його сварки з Ханою. Девід хоче, щоб Бруклін серйозно задумався над тим, чи є у нього майбутнє з коханою,
– розповів інсайдер.

Окрім цього, екс-футболіст попросив свого сина не приходити на сімейні свята з Ханою Кросс. Саме тому під час відпочинку в Маямі на фото постали всі члени родини Бекхемів, а Бруклін щасливо позував без моделі.

"Девід попросив Брукліна провести час з сім'єю. Він хотів зрозуміти, що відбувається в його голові і допомогти. Він знає, що любов в юному віці може бути дуже жорстокою, і не хоче, щоб ці публічні з'ясування відносин відбувалися на регулярній основі. Девід намагається вести себе спокійно і хоче дати Брукліну кілька порад. Але всім зараз абсолютно ясно, що Девід не прихильник Хани", – додав інсайдер.

Що відомо про особисте життя Брукліна Бекхема?За даними західних ЗМІ, Бруклін Бекхем вже планував одружуватися з акторкою Хлоєю Морец, як навесні 2018 року в журналістів з'явились фотографії, на яких хлопець цілувався з канадською моделлю Лексі Вуд. Та із красунею він не довго зустрічався: вже у грудні старший син подружжя Бекхемів познайомив сім'ю з моделлю Ханою Кросс, старшою за нього на 2 роки. Дівчину неодноразово порівнювали із зірковою мамою хлопця, а сама Вікторія навіть подарувала манекенниці вбрання власного бренду. Відтоді пара демонструвала ідилію, публікуючи романтичні фото у мережі.

Під час Каннського кінофестивалю Бруклін Бекхем та Хана Кросс здійснили кілька спільних виходів на червону доріжку. Модель засвітила округлий живіт, спровокувавши чутки про вагітність. А у готелі під час сварки побилась зі своїм коханим на очах в ошелешеної публіки.