25 червня відбулась презентація заходу, який окрім самої власниці бутіка відвідали найрідніші Вікторії – чоловік Девід та її батьки Ентоні і Жаклін Адамс. Сім'я виглядала дуже стильно, оскільки всі вони одягнули елегантні класичні костюми та білі базові сорочки.

Читайте також: Леонардо да Вінчі і Рубенс: Вікторія Бекхем проведе у своєму магазині ексклюзивний аукціон

"Який прекрасний сьогодні вечір. Моя сім'я завжди підтримує мене, і я дуже люблю, коли вони поруч", – йдеться в одному з дописів Вікторії в Instagram.


Вікторія Бекхем і мама Жаклін


Вікторія Бекхем з батьком Ентоні і мамою Жаклін


Незрівнянні Девід і Вікторія Бекхеми


Вікторія Бекхем

Читайте також: Девід Бекхем після зустрічі з королевою встиг на день народження своєї мами

На виставці ексклюзивних робіт можна буде побачити 16 творів мистецтва, що належать до Епохи Відродження, Золотого віку Нідерландів і Великобританії XVIII століття. Опісля виставки 4 липня о 19 годині пройде аукціон "Old Master Painting" від найвідомішого аукціонного будинку "Сотбі" ("Sotheby's"). Там можна буде придбати шедеври мистецтва в межах від 200 тисяч до 4 мільйонів фунтів стерлінгів.

Сама ж Вікторія зізналась, що вона і її чоловік є великими прихильниками живопису, тому вона з великим задоволенням вирішила співпрацювати з аукціонним будинком "Sotheby's". Тому представники дому вирішили виставити твори Рубенса, Леонардо да Вінчі та інших майстрів епохи Відродження в магазині Бекхем, перш ніж продати на торгах.