Після 7 сезону серіал "Форс-мажори" покидає одразу двоє акторів: Меган Маркл через майбутнє весілля із принцом Гаррі, а також її колега – Патрік Джей Адамс, який у серіалі був коханим героїні Маркл.

Читайте також: Меган Маркл обрала дизайнера, який створить для неї весільну сукню


Меган Маркл в серіалі "Форс-мажори"

В квітні 2018 року вже почнуться зйомки 8 сезону популярного сералу. Як повідомляє Fox news, у серіалі Меган Маркл замінить Кетрін Хейгл, яка відома за серіалом "Анатомія пристрасті" і фільмам "День святого Валентина", "Старий новий рік", "Трішки вагітна".

Актриса зіграє Саманту Віллер. За сюжетом – вона новий партнер юридичної компанії Pearson Specter Litt.


Кетрін Хейгл

Серіал "Форс-мажори" (Suits) — американський комедійно-драматичний телесеріал. Дебютний епізод вийшов 23 червня 2011. Тільки в США глядачами першого сезону стали 6,3 мільйона глядачів. 11 серпня 2011 року серіал був продовжений на другий сезон, що складається з 16 серій. Зараз серіал складається з 7 сезонів.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл зустрічаються близько півтора року. Пара познайомилася влітку 2016 року в компанії спільних друзів. Про заручини вони офіційно повідомили 27 листопада цього року. Королівське весілля відбудеться 19 травня 2018 року.