Переможниця проекту "Модель XL" Марія Павлюк стала першою українською моделлю plus-size, яка прикрасила обкладинку глянцевого українського журналу Cosmopolitan. Вона знялася у фотосесії для січневого номеру, а також розповіла в інтерв'ю про своє життя після шоу та стандарти краси в сучасному світі.

Читайте також: Переможниця шоу "Модель XL" прикрасила обкладинку модного глянцю: фото

За словами Павлюк, після народження донечки вона різко набрала вагу. Тоді її вага становила більше 100 кілограмів і після цього вона почала некомфортно почувати себе у власному тілі та постійно страждала від думки оточуючих. Моделі вистачило сили духу побороти свої комплекси. І перш за все – вона навчилася себе любити.

Комплекси та тривога – це все від ліні та небажання змінюватися. Некомфортно з новою вагою? Борися! Займайся спортом, переглянь харчування. А якщо тобі добре у своєму нестандартному тілі, але ти зустрічаєшся з громадським осудом, не лінуйся тренувати характер. Навчися не сприймати думки, які тебе не стосуються. Усе працює в нашій голові. Не витрачай своє життя на задоволення чиїхось ілюзорних уявлень про ідеал,
– наголошує вона.


Переможниця шоу "Модель XL" Марія Павлюк для Cosmopolitan

Модель стверджує, що вага та пишні форми не повинні в жодному разі ставите перепоною на шляху до успіху.

Читайте також: Учасниці шоу "Модель XL" знялися у нижній білизні: спокусливі фото

"Я хочу на своєму прикладі показати українським жінкам, що звичайна дівчина – зі звичайними формами, без стрункої фігури та сухого пресу – повинна рухатися до своєї мети та не давати суспільному осуду збити себе із власної дороги до мрії", – розповідає модель.

Навіть моделі plus-size мають певні парламенти. Так, за словами Павлюк, модель не повинна важити більше 100 кілограмів.

Не більше 92 кілограмів. Більше 100 кілограмів – це вже не здорово. Але все ж таки ми моделі – наочна картинка того, що пишна жінка має право на визнання та любов. Як і в будь-якому бізнесі, у моделінгу XL є свої правила. Я закликаю кожну дівчину не доводити себе до ожиріння. Але важити 40 кілограмів, вибачте мені, це не нормально,
– додала вона.


Переможниця шоу "Модель XL" Марія Павлюк для Cosmopolitan