Те, що франшиза "Гаррі Поттер" продовжуватиметься – беззаперечний факт. Фанати точно побачать епізод про всіх фантастичних і магічних істот з улюбленої саги, а так, можливо, навіть продовження історії нащадків Гаррі Поттера та його затятого ворога Волдеморта.

Тут більше: Легендарна франшиза "Гаррі Поттер" отримає продовження, – ЗМІ

Однак, як повідомляє видання Comic Book, потоковий сервіс компанії Warner Bros., який отримав назву HBO Max, не зможе отримати і показувати нові частини до 2025 року.

Річ у тім, що в 2016 році, коли вийшла перша частина приквелу під назвою "Фантастичні звірі і де їх шукати", студія Warner Bros. переуступила всі права на телевізійні покази та цифрову дистрибуцію усіх проєктів про талановитого чарівника та його улюблену школу Гоґвортс компанії NBCUniversal.

Дія укладеної угоди закінчується аж у 2025 році. Незадовго після підписання договору керівництво Warner Bros. намагалося домовитися про повернення прав, однак поки перемовини не дали очікуваних результатів. "Ці дискусії (з NBCUniversal, – LifeStyle 24) триватимуть, але поки ви можете користуватися нашим сервісом без "поттеріани", – прокоментував ситуацію представник компанії Кевін Рейллі.