Після шаленого успіху у продажах драматичний бестселер "Чорний ворон" Василя Шкляра отримав свою першу екранізацію у вигляді повнометражного фільму. Раніше в мережі з'явився перший трейлер, а наприкінці листопада на офіційній сторінці Держкіно у фейсбуці повідомили, що саундтреком фільму "Чорний ворон" стала пісня "Океану Ельзи" "Веселі, брате, часи настали...", автором якої є Святослав Вакарчук.

Читайте також: Врятував в Голодомор тисячі людей: мережу підриває тизер до фільму "Яків" про відомого українця

Також у джерелі зазначалося, що композитором інших музичних тем до картини став клавішник "Океану Ельзи" Мілош Єліч. Він працював над створенням музичного оформлення для фільму "Чорний ворон" майже чотири місяці.


За сюжетом фільму, хлопцеві Іванові на прізвисько Ворон довелося стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Він, як справжній українець, не зміг залишитися осторонь від подій, які відбувалися у його селі, впливаючи на свободу. Тому Іван вирішив пожертвувати своїм сімейним спокоєм і взяти участь у боротьбі за незалежність. У центрі сюжету – сміливий українець та історія його життя і кохання.

У крісло режисера фільму "Чорний ворон" сів Тарас Ткаченко, який також працював над фільмом "Гніздо горлиці". Головні ролі у фільмі "Чорний ворон" дісталися Тарасу Цимбалюку, Андрію Мостренку, Наталії Сумській, Павлові Москалю, Азізбеку Абдурашидову та Олексію Тритенку.

Прем'єра історичної картини в Україні відбулася сьогодні, 5 грудня 2019 року.

"Чорний ворон": дивитися трейлер до українського фільму онлайн

Дивитися тизер до фільму "Чорний ворон": відео

Також, що цікаво, автор книги "Чорний ворон" Василь Шкляр озвучив історичні коментарі до фільму.