Пандемія коронавірусу змусила увесь світ зупинитися та залишитися вдома. Не оминула вона і знаменитостей. Вони влаштовують онлайн-концерти, знімають кліпи в домашніх умовах, а також приміряють нові образи та організовують справжні фотосесії. Переможниця Євробачення-2016 Джамала знає, як вразити публіку та ледь не щодня ділиться новими кадрами.

Читайте також: Джамала замилувала мережу помітно округлим животиком: чарівне фото

Джамала дотримується правил карантину та залишається вдома. Артистка невдовзі має народити другу дитину, тому намагається бути максимально обережною. Проте вона не забуває про гарні вбрання та макіяж і з радістю ділиться з прихильниками своїми луками. Вона завжди вміла поєднувати нестандартні речі, то ж і в ізоляції хизується оригінальними аутфітами.

На серії фотографій виконавиця зображена в картатій сукні-сорочці неординарного крою з різнокольоровими нашивками з принтами. Також бачимо на ній синій кейп з джинсовими елементами, що схожі на куртку. До вбрання також додала чорні колготи. Волосся Джа вклала в легкі локони, а на обличчі зробила ніжний макіяж.


Джамала / Instagram / @jamalajaaa


Вагітна Джамала в оригінальному вбранні / Instagram / @jamalajaaa


Джамала в синьому кейпі з джинсовими елементами / Instagram / @jamalajaaa