Як увійти в сім'ю Старків або стати Матір'ю драконів — розповідають фахівці майданчику авторських товарів Crafta.ua.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: все, що відомо про фінал серіалу

Ключниці


Подарунки з "Гри престолів"

Відчути себе власником ключів від головних замків Вестеросу допоможе оригінальна дерев'яна ключниця. У кожного члена сім'ї буде свій брелок з гравіюванням гербу королівських сімей. Тож тепер ключі буде важко переплутати. Ціна – 370 гривень.

Годинники


Подарунки з "Гри престолів"

Щоб було приємно стежити не тільки за розвитком сюжету серіалу "Гра Престолів", але й за часом, майстри створюють стильні настінні годинники. На дерев'яну основу гравіюванням наносять портрети улюблених героїв, наприклад, Джона Сноу, Дейнеріс Таргарієн і навіть Кхала Дрого. Коштує такий годинник від 385 гривень.

Світильники


Подарунки з "Гри престолів"

Стильна лампа або нічник прикрасять кімнату і створять затишну атмосферу. А це надихне на прочитання книги "Пісня льоду і полум'я" Джорджа Мартіна, за якою знятий серіал.

Вибрати можна з декількох варіантів. Наприклад, дерев'яний світильник з лампою Едісона і гравіюванням родового герба знатного будинку Старків. Або світлодіодний нічник з прозорого акрилу із зображенням сцен з серіалу. Є навіть світильник з Королем Ночі. Виглядають вони стильно і оригінально, а коштують від 400 до 920 гривень.

Чашки


Подарунки з "Гри престолів"

Таку чашку точно помітять усі колеги! Адже майстер прикрасила її об'ємним реалістичним зображенням Короля Ночі з проникливим поглядом. Зроблена ліпнина з полімерної глини – це міцний матеріал, тому чашку можна сміливо мити. Ціна – 300 гривень.

Дерев'яні дошки і підставки


Подарунки з "Гри престолів"

Метод лазерного гравірування дозволяє наносити будь-які малюнки на дерев'яні поверхні. Українські майстри використовують цю техніку, щоб створювати стильні кухонні аксесуари. Влаштовуйте тематичні вечірки: збирайтесь з друзями на перегляд нової серії 8 сезону "Гри престолів" і подавайте закуски на дошці з написом "Вечеря близько". А костери (маленькі підставки під чашки або келихи) із зображенням улюблених героїв не тільки збережуть стіл чистим, але й допоможуть не заплутатися, де чий келих. Дошки коштують від 320 гривень, а костери — по 250 гривень.

Блокноти


Подарунки з "Гри престолів"

Любите робити нотатки або скетчі? Тоді знадобляться крафтового блокноти з дерев'яними або шкіряними обкладинками. Майстри наносять на них герби і слогани 7 королівств. Можна вибрати готовий виріб або замовити свій напис і герб. Ціна – від 230 гривень.

Шкіряні аксесуари


Подарунки з "Гри престолів"

Гаманець, обкладинка на паспорт або картхолдер з натуральної шкіри з гербом Старків, Ланністерів або Баратеонів будуть радувати фаната культового серіалу кожен день. Ціна – від 300 гривень.

Футболки


Подарунки з "Гри престолів"

Ми вже звикли, що футболки – це не просто одяг, а наш меседж в світ. Джон Сноу вибрав Північ, а не корону. Ну хіба він не милий котик після цього? Замовити таку футболку у майстра можна, в середньому, за 450 гривень.

Шкарпетки


Подарунки з "Гри престолів"

Оригінальні шкарпетки не виходять з моди. Українські локальні бренди і майстри дуже креативно підходять до цієї деталі одягу. Наприклад, прикрашають їх зображенням стилізованого кота-білого ходка. Такий подарунок точно оцінить людина з гарним почуттям гумору. Замовити шкарпетки можна за 160 гривень.

Краватка-метелик


Подарунки з "Гри престолів"

Зробити офіційний костюм не нудним допоможе стильна дерев'яна краватка-метелик із зображенням лютововка. У майстра ви можете замовити будь-яке гравіювання та колір тканини. Вартість аксесуару, в середньому, 275 гривень.

Даруйте подарунки собі і близьким, не чекаючи особливого приводу, адже "зима – вже не близько" і давно завершилась.