Про відмінне почуття стилю Іванки Трамп ходять легенди, адже їй, як нікому іншому, вдається поєднати діловий консерватизм та американський шик у своєму житті. Також вона є прихильницею переконання, що навіть на прогулянці потрібно виглядати неперевершено, що відмінно показує під час сімейних виходів.

Читайте також: Як виглядає ніжність: показує Іванка Трамп у ванільній сукні

Напередодні, 22 жовтня, стильна білявка засвітилася поруч з будинком у Вашингтоні разом зі своїми трьома дітьми. І, якщо 8-річна Арабелла, 6-річний Джозеф і 3-річний Теодор були одягнуті по-спортивному, бо прогулюватися обрали на самокатах, то їхня зіркова матуся вкотре виблискувала перед камерою.


Іванка Трамп з дітьми / Instagram / @alwaysivanka

На ній було яскраво-червоне пальто з пишною спідницею та підкресленою талією. Ще однією неординарною деталлю її образу був продовжений комір, який вона елегантно зав’язала на шиї. З-під верхнього одягу виднілася чорна спідниця плаття, в тон до якої Іванка Трамп, ймовірно, підібрала туфлі-човники. По-американському елегантним довершенням образу став капелюшок у стилі Жаклін Кеннеді та сережки-перлини.


Іванка Трамп / Instagram / @alwaysivanka