Фільм "Мої думки тихі" є дебютною самостійною роботою для українською режисера Антоніо Лукіча. Кінотворець також приєднався до написання сценарію, над яким працювала Валерія Кальченко. Перша українська прем'єра відбулася на Одеському кінофестивалі 18 липня, однак, аби переглянути її в кінотеатрах, глядачам довелося почекати на неї ще шість місяців.

ЦІкаво! Названо ім'я президента журі Каннського кінофестивалю 2020

За сюжетом фільму "Мої думки тихі", звукорежисер Вадим, якого зіграє Андрій Лідаговський, переживає смугу невдач. Однак в якийсь момент, несподівано навіть для самого хлопця, доля йому усміхається. Вадимові пропонують роботу, яку оплачуватиме канадська компанія. Все, що він повинен зробити – записати звуки українських тварин.

Неординарна пропозиція захопила хлопця і він одразу ж зібрався в дорогу. Вадим мотивує себе планами на майбутнє – якщо пощастить записати спів рідкісної качки, то він отримає запрошення у Канаду. І все б нічого, але в його творчі пориви та захмарні мрії трішки приземленості та повсякденного побуту вносить його мама, яку зіграє Ірма Вітовська. Вона вирішує їхати разом з сином і допомогти йому записувати звуки українських тварин.

Мої думки тихі: трейлер дивитися онлайн