Наприкінці 7 випуску проєкту "Холостяк" 10 сезон, що вийшов на екрани 17 квітня, інша учасниця шоу Анна Неплях, з якою прощався холостяк, емоційно висловилась про своїх конкуренток. Серед усіх вона зокрема і виділила Дану Оханську, зазначивши, що та лише "скаче з проєкту у проєкт", натякнувши, що дівчині не потрібні почуття, а лише популярність.

До теми Пристрасний поцілунок та еротична поезія: спекотне побачення на шоу "Холостяк-10"

Дивіться емоційне відео з Анною Неплях у 7 випуску Холостяк:

Незважаючи на таку заяву Анни Неплях, холостяк Максим Михайлюк з розумінням поставився до Дани та після слів, що він все ж переглянув реаліті-шоу "Кохання на виживання" за її участю, подарував їй троянду. Після 8 випуску модель Дана Оханська на своїй сторінці в інстаграмі вирішила пояснити, чому вона була колись у шоу 4-річної давнини та чому це не піар.

Не розумію,чому багато хто бачить в "Коханні на виживанні" якийсь піар. Який піар?! 4 роки тому я й інстаграм не вела активно. В мене жодної публікації ніде немає про це реаліті навіть. І не було. Я давно ніде не згадувала про цей проект, бо це не є найважливішою подією мого життя,
– зазначила Дана.

Вона пояснила, що найважливішими подіями у її житті поки що є вступ на бюджет у КНУ ім. Тараса Шевченка, відкриття власної модельної агенції та подорожі в 30 країнах світу. Вона не вважає, що її моя участь у тому шоу є чимось жахливим. "Просто незначна подія з минулого", – константувала дівчина.

Дана Оханська детальніше розповіла, що кілька років тому зустрічалась з моделлю Артемом, який і запропонував піти на кастинг проєкту "Кохання на виживання", куди вони й успішно пройшли. Після шоу вони зрозуміли, що не підходять один одному і через 2 місяці розійшлись:
⠀⠀
"Мені було 22. В наших стосунках протягом півтора року було багато чого і хорошого, і не дуже. Багато моментів я завжди згадую з теплом. Був чудовий період, коли ми надихали і підтримували одне одного. Дуже ціную і пам’ятаю всі компліменти Артема моєму "аристократичному" колишньому носу. Були душевні розмови до ранку біля вогнища, побудова планів на майбутнє, спільні подорожі, сльози щастя… Але такі речі в "Коханні на виживання" не показують, оскільки це проєкт про проблеми в стосунках. І в нас вони теж були. Як і у всіх.

В якийсь момент настала криза в стосунках. Мені не вистачало уваги, а Артему – часу на себе. Так буває. Люди не підходять одне одному, і це нормально. Я була тоді юною, до божевілля закоханою і дуже невпевненою в собі. Але не бачу в цьому нічого поганого. Вважаю, що втратити здоровий глузд від любові один раз в житті – це прекрасно. Все змінюється: характер, пріоритети, ставлення до життя. Незмінним залишається моя віра в любов. Важливо – жити теперішнім і майбутнім, а не минулим. Так і живу, і всім того бажаю".